FANDOM


GruppspelEdit

World Cup Women AEdit

#
<center> Klubb <center> S <center> V <center> O <center> F <center> GM <center> IM <center> MSK <center> P
<center>1 AIK <center>3 <center>3 <center>0 <center>0 <center>28 <center>0 <center>+28 <center>12
<center>2 Kareby IS <center>3 <center>2 <center>0 <center>1 <center>22 <center>5 <center>+17 <center>9
<center>3 Botnia-69 <center>3 <center>2 <center>0 <center>1 <center>19 <center>13 <center>+6 <center>9
<center>4 Edsbyns IF <center>4 <center>3 <center>0 <center>1 <center>13 <center>11 <center>+2 <center>9
<center>5 Karlsbyhedens IK <center>3 <center>1 <center>0 <center>2 <center>16 <center>7 <center>+9 <center>6
<center>6 AMNGR Arktika <center>4 <center>1 <center>0 <center>3 <center>10 <center>23 <center>-13 <center>3
<center>7 Östersunds BS <center>4 <center>0 <center>0 <center>4 <center>2 <center>51 <center>-49 <center>0


Fredag 26 oktoberEdit

  • kl 11:30 Arktika - Karlsbyheden 4 - 1
  • kl 14:30 Östersund - Botnia 1 - 9
  • kl 16:00 Edsbyn - Kareby 3 - 1
  • kl 21:00 Edsbyn - Botnia 7 - 4
  • kl 22:30 Arktika - AIK 0 - 8

Lördag 27 oktoberEdit

  • kl 06:00 Kareby - Östersund 13 - 1
  • kl 10:30 Edsbyn - Karlsbyheden 3 - 2
  • kl 12:00 AIK - Östersund 16 - 0
  • kl 15:00 Arktika - Botnia 5 - 6
  • kl 19:00 Edsbyn - AIK 0 - 4
  • kl 21:00 Arktika - Kareby 1 - 8

Söndag 28 oktoberEdit

  • kl 00:00 Östersund - Karlsbyheden 0 - 13

World Cup Women BEdit

<center> # <center> Klubb <center> S <center> V <center> O <center> F <center> GM <center> IM <center> MSK <center> P
<center>1 Västerstrands AIK <center>3 <center>3 <center>0 <center>0 <center>10 <center>3 <center>+7 <center>9
<center>2 Sandvikens AIK <center>3 <center>2 <center>0 <center>1 <center>11 <center>5 <center>+6 <center>6
<center>3 Record Irkutsk <center>3 <center>2 <center>0 <center>1 <center>13 <center>6 <center>+7 <center>6
<center>4 IFK Nässjö <center>3 <center>1 <center>0 <center>2 <center>12 <center>9 <center>+3 <center>3
<center>5 Tranås BoIS <center>3 <center>1 <center>0 <center>2 <center>12 <center>9 <center>+3 <center>3
<center>6 Härnösands AIK <center>3 <center>0 <center>0 <center>3 <center>0 <center>26 <center>-26 <center>0


Fredag 26 oktoberEdit

  • kl 13:00 Record - Sandviken 2 - 3
  • kl 17:30 Västerstrand - Nässjö 4 - 0

Lördag 27 oktoberEdit

  • kl 00:00 Härnösand - Tranås 0 - 8
  • kl 07:30 Record - Nässjö 5 - 1
  • kl 09:00 Härnösand - Sandviken 0 - 7
  • kl 13:30 Record - Tranås 6 - 2
  • kl 16:30 Sandviken - Västerstrand 1 - 3
  • kl 18:00 Nässjö - Härnösand 11 - 0
  • kl 22:30 Tranås - Västerstrand 2 - 3

Placing roundEdit

Söndag 28 oktoberEdit

  • Plats 11-12 kl 07:00 Arktika - Härnösand 4 - 2
  • Plats 9-10 kl 08:30 Karlsbyheden - Tranås 0 - 7
  • Plats 7-8 kl 13:00 Botnia - Nässjö 0 - 9
  • Plats 5-6 kl 14:30 Kareby - Record 2 - 10

SlutspeletEdit

Söndag 28 oktoberEdit

  • Semifinal 1 kl 10:00 AIK - Sandviken 1 - 1 (efter straffar: 1-2)
  • Semifinal 2 kl 11:30 Edsbyn - Västerstrand 1 - 4
  • Bronsmatch kl 16:00 AIK - Edsbyn 3 - 0
  • Final kl 17:30 Sandviken - Västerstrand 1 - 0