FANDOM


GruppspelEdit

World Cup Women AEdit

#
<center> Klubb <center> S <center> V <center> O <center> F <center> GM <center> IM <center> MSK <center> P
<center>1 AIK <center>3 <center>3 <center>0 <center>0 <center>12 <center>1 <center>+11 <center>6
<center>2 Sandvikens AIK <center>3 <center>2 <center>0 <center>1 <center>13 <center>2 <center>+11 <center>4
<center>3 AMNGR Arktika <center>3 <center>2 <center>0 <center>1 <center>7 <center>9 <center>-2 <center>4
<center>4 Edsbyns IF <center>3 <center>1 <center>0 <center>2 <center>5 <center>10 <center>-5 <center>2
<center>5 Tranås BoIS <center>3 <center>1 <center>0 <center>2 <center>3 <center>8 <center>-5 <center>2
<center>6 Botnia-69 <center>3 <center>0 <center>0 <center>3 <center>4 <center>14 <center>-10 <center>0


Fredag 24 oktoberEdit

  • kl 11:30 Arktika - Sandviken 0 - 7
  • kl 14:30 AIK - Tranås 5 - 1
  • kl 17:30 Edsbyn - Botnia 4 - 2

Lördag 25 oktoberEdit

  • kl 07:00 Sandviken - AIK 0 - 2
  • kl 10:00 Edsbyn - Tranås 1 - 2
  • kl 13:00 Arktika - Botnia 5 - 2
  • kl 17:30 AIK - Botnia 5 - 0
  • kl 19:00 Edsbyn - Sandviken 0 - 6
  • kl 23:30 Arktika - Tranås 2 - 0

World Cup Women BEdit

<center> # <center> Klubb <center> S <center> V <center> O <center> F <center> GM <center> IM <center> MSK <center> P
<center>1 Record Irkutsk <center>3 <center>3 <center>0 <center>0 <center>21 <center>4 <center>+17 <center>6
<center>2 Västerstrands AIK <center>3 <center>3 <center>0 <center>0 <center>17 <center>3 <center>+14 <center>6
<center>3 IFK Nässjö <center>3 <center>1 <center>0 <center>2 <center>7 <center>6 <center>+1 <center>2
<center>4 Kareby IS <center>3 <center>1 <center>0 <center>2 <center>12 <center>12 <center>±0 <center>2
<center>5 Veiterä <center>3 <center>1 <center>0 <center>2 <center>10 <center>15 <center>-5 <center>2
<center>6 Nordre Sande IL <center>3 <center>0 <center>0 <center>3 <center>3 <center>30 <center>-27 <center>0

Fredag 24 oktoberEdit

  • kl 13:00 Record - Nässjö 2 - 1
  • kl 16:00 Kareby - Västerstrand 2 - 4
  • kl 21:30 Nordre - Veiterä 3 - 8

Lördag 25 oktoberEdit

  • kl 08:30 Nässjö - Västerstrand 1 - 3
  • kl 11:30 Record - Kareby 7 - 3
  • kl 14:30 Veiterä - Nässjö 1 - 5
  • kl 16:00 Nordre - Västerstrand 0 - 10
  • kl 20:30 Veiterä - Kareby 1 - 7
  • kl 22:00 Nordre - Record 0 - 12

Placing roundEdit

Söndag 26 oktoberEdit

  • Plats 11-12 kl 07:00 Botnia - Nordre 7 - 6
  • Plats 9-10 kl 08:30 Edsbyn - Veiterä 3 - 2
  • Plats 7-8 kl 13:00 Tranås - Kareby 1 - 4
  • Plats 5-6 kl 14:30 Arktika - Nässjö 1 - 5

SlutspeletEdit

Söndag 26 oktoberEdit

  • Semifinal 1 kl 10:00 AIK - Västerstrand 2 - 1
  • Semifinal 2 kl 11:30 Sandviken - Record 4 - 5
  • Bronsmatch kl 18:15 Sandviken - Västerstrand 2 - 3